Balgat Pimapen Kapı Pencere Tamiri

Pimapen kapı pencere tamiri konusunda Balgat pimapen tamiri servisimiz Balgat’ta ki tüm kullanıcılara tamir hizmeti vermeye devam ediyor. Kapı ve pencere sistemlerinin özellikle kış aylarında bakıma ihtiyaçları çok fazladır. Conta ve fitillerde ki en ufak problemler kış aylarında ortaya çıkmaktadır. Bu fitillerde ki sorunlar da su sızdırması ve ses geçirmesi gibi problemler çıkartmaktadır.

Balgat Pimapen Tamiri
Balgat Pimapen Tamiri Servisi

Ankara Balgat Pimapen Tamiri

Balgat pimapen tamiri servisimiz her zaman en uygun fiyatlar ile iş almaktadır. Kapı ve pencere sistemlerinizde en ufak problemler için bizleri arayabilirsiniz. Ekiplerimiz gün içerisinde adresinize kadar gelip tamir işlerinizi yapmaktadır.

Pimapen sistemlerinde menteşe ayarı, ispanyolet değişimi ve kol değişimi gibi işler yapılmaktadır. Bu tamirlerde profesyonel kişilerin olması çok önemlidir. Uzman bir pimapen servisinin yaptığı tamir işi oldukça kullanışlı ve dayanıklı olacaktır.

Balgat Pimapen Tamiri Fiyatları

Pimapen tamiri fiyatları günümüz de oldukça ekonomiktir. Firmamız en kaliteli malzemeleri en uygun fiyatlar ile birleştirmekte ve müşteri memnuniyeti kazanmaktadır. Fiyatlar şu şekildedir:

Pimapen fitil değişimi350- 440 TL arası
Pimapen Kapı ve Kol Tamiri490-720 TL arası
Pimapen kilit tamiri420-500 TL arası
Balgat Pimapen Tamiri Fiyatları 2023

Balgat mahallesinde pimapen tamiri fiyatları yukarıda ki tabloda görüldüğü gibidir. Farklı tamir çeşitleri için fiyat almak için bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Pimapen tamiri işleri uzman servislerce yapılmalıdır. Bilinçsiz kişiler tarafından yapılan tamir işleri masrafları daha da büyütebilmektedir.