Etimesgut Pimapen Tamiri

Ülkemizde eski ahşap kapı ve pencereleri artık yerlerini PVC pimapen sistemlere bırakmıştır. Pimapen sistemleri hem daha güvenli hem de fiyat bakımından eski pencereler ile hemen hemen aynıdır. Ses geçirmeyen özellikle olan pimapen sistemlerinde kullanılan conta ve fitiller sayesinde bu sistemler çok daha kullanışlı hale gelmektedir. Etimesgut pimapen tamiri servisimiz hem bakım onarım konusunda hem de montaj konusunda kullanıcılarına en iyi hizmeti sunar.

Etimesgut Pimapen Tamiri Servisi Fiyatları 2023

Etimesgut pimapen tamiri servisimiz kapı ve pencereler ile ilgili birçok tamir ve bakım hizmeti sunmaktadır. Etimesgut pimapen tamiri fiyatları konusunda sizlere tam net fiyat sunamasak da ortalama fiyatları altta listeledik. En güncel fiyat için pimapen servisimizi arayarak öğrenebilirsiniz.

Etimesgut Pimapen pencere fitil değişimi150 – 250₺
Pimapen pencere kulp değişimi450 – 590₺
Pimapen fitil değişimi fiyatı300 – 490₺
Etimesgut Cam tamiri fiyatı300 – 600₺
Etimesgut Sürgülü kapı fiyatı300 – 600₺
Etimesgut Pimapen kilit tamiri ve değişimi200 – 320₺
2023 Etimesgut Pimapen Kapı Pencere Tamiri Fiyatları

Pimapen Tamiri Nasıl Yapılır?

Etimesgut Kapı Pencere Pimapen Tamiri Servisi ve Fiyatları

Etimesgut pimapen tamir servisimiz arızalı pimapeni öncelikle inceler ve sorunları tespit eder. Bir pimapen kapı veya penceredeki arızalar genellikle fitil conta hasarları, kulp hasarı veya menteşe sorunlarıdır. Bunların tespiti yapıldıktan sonra gerekli değişim veya tamir işlemi yapılır. Bu işlem ustamız tarafından en garantili ve kullanışlı şekilde yapılır. Tarafımızca yapılan tamir işleri çok uzun ömürlü olmaktadır.

Etimesgut Pimapen Tamiri Ne Kadar Sürer?

Etiemsgut ilçesinde pimapen tamiri işleri genellikle 30 dakika ile 2 saat arası sürebilir. Fitil conta değişimleri 30 dakika, menteşe ayarı 15 dakika, kulp değişimi 45 dakika gibi süreler tutmaktadır. Kırık pimapen tamiri ise genellikle 1 saati geçmektedir. Bizlere telefon ederek diğer pimapen tamirlerinin süresini net bir şekilde öğrenebilirsiniz.