Gölbaşı Pimapen Tamiri

Gölbaşı ilçesinde kapı ve pencere tamiri konusunda uzmanlaşmış bir firma arayışında iseniz şuan doğru adrestesiniz. Ekibimiz Gölbaşında pimapen kapı pencere , pencere mekanizması, kilit değişimi, menteşe değişimi ve kulp değişimi gibi profesyonellik gerektiren işleri en uygun fiyat seçenekleri ile tamir etmektedir. Ayrıca tüm Gölbaşı halkı için fiyatlarımızda %15 indirim bulunmaktadır.

Bölbaşı pimapen kapı pencere tamiri servisi ve ücretleri

Gölbaşı Pimapen Tamiri Servisi ve Fiyatları

Pimapen kapı kilitli kaldı, pimapen pencere açılmıyor gibi arızalar mevcutsa hemen bizler ile irtibat kurabilirsiniz. Tamir ekibimiz aynı gün içinde konumunuza gelecek ve gerekli tamirleri yaparak en iyi şekilde teslim edecektir. Pimapen kapı pencere kilit tamiri gibi uzmanlık gerektiren konularda her zaman yanınızdayız. Servis fiyatlarımız oldukça uygun ve garantilidir. Pimapen tamiri gibi işlerde her zaman işçilik ve malzeme garantisi veren yerler ile çalışmanız oldukça önemli bir konudur.

Gölbaşı Pimapen fitil değişimi210- 450 TL arası
Gölbaşı Pimapen Kapı ve Kol Tamiri410-680 TL arası
Gölbaşı Pimapen kilit tamiri280-520 TLarası
Gölbaşı Pimapen Tamiri Fiyatları 2023

Gölbaşı Pimapen Tamiri İşi Ne Kadar Sürer?

Kapı ve pencerede ki arıza durumuna bağlı olarak bu süre 30 dakika ile 90 dakika arasında değişmektedir. Kırık pimapen tamiri uzun sürerken menteşe ayarı veya kulp değişimi gibi işler çok daha kısa sürede yapılmaktadır. Telefonda bu gibi detayları hemen öğrenmek mümkündür.

Pimapen Kapı Pencere Tamiri Firması

Her zaman garanti sunan bir firma arayışındaysanız, işinde uygun fiyatlar sunan ve ayrıca uzman ekibe sahip bir pimapen firması arıyorsanız şuan doğru yerdesiniz. İletişim kısmından veya bu konu altında ki numaralar ile irtibata geçerek bilgi alabilirsiniz. Gölbaşı servisimiz gün içerisinde harekete geçip tamir işlemlerini yapmaktadır.