Hasköy Pimapen Tamiri

İş yerlerinde ve evlerde kullanılan PVC pimapen sistemlerinde zaman içerisinde arızalar görülebilir. Bu arızaların başında ise fitil yırtılmaları, conta kopmaları ve kilit arızaları gelir. Pimapen sistemleri uzmanı tarafından kontrole dildiğinde oldukça basit sistemlerdir. Fakat bu sistemler hakkında tecrübeniz yoksa en ufak bir müdahalede bile farklı arızalar ortaya çıkabilmektedir. Bu yüzden Hasköy pimapen tamiri firmamız en uygun fiyatlar eşliğinde pimapen tamiri işlerini üstlenmektedir.

Hasköy Pimapen Tamiri , Kapı pencere tamiri ustası
Hasköy Pimapen Tamiri

Pimapen tamirinde kilit değişimi, kapı kolu tamiri veya değişimi, pimapen kilit tamiri gibi işler kısa sürelerde yapılmaktadır. Uzman ekiplerimiz ile tamir işlerini maksimum 2-3 saat içerisinde yapıp teslim etmekteyiz. Hasköy mahallesinde yer alan ustalarımız ile kış aylarında arıza açan pimapenler sıfırlanmaktadır.

Hasköy Pimapen Tamiri Fiyatları

  • Pimapen kilit değişimi : 430-530 TLarası
  • Pimapen fitil değişimi: 250- 400 TL arası
  • Pimapen Hava su girmesi tamiri: 250- 450 TL arası
  • Pimapen Kapı ve Kol Tamiri: 450-750 TL arası

Yukarıda ki tamir ve değişim işlerinde ki cüretler değişebilmektedir. Pimapen sistemlerini açtığımızda farklı arızalarda meydana çıkabilmektedir. Bu yüzden en net fiyatı keşif sırasında ustamız sizlere iletecektir. Onayınız dahilinde tamir veya değişim işlemlerine başlanacak ve en kısa sürede teslim edilecektir.

Pimapen sistemlerinde ki arızalar yağmurlu ve soğuk havalarda daha çabuk ön plana çıkar. Eskiyen fitillerden yağmur ve rüzgar girmeye başlar. Bu gibi durumları yaşamamak adına kış gelmeden önce bakımlarını yaptırmanız en doğru hareket olacaktır. Kapı ve pencere tamiri ustalarımız sayesinde pimapen sistemlerinizde ki arızalar en uygun fiyatlara gün içerisinde yapılmaktadır.