Sıklıkla tercih edilmekte olan Plicell cam balkon perdeleri oldukça kolay kurulan, kaliteli kumaşları sayesinde uzun ömürlü olan bir modeldir. Ankara cam balkon perdesi sağlayıcısından plicell cam balkon perdeleri satın alabilir ve montajını da yaptırabilirsiniz. Günümüz de evlerde olmak üzere, kafelerde, spor salonlarında veya ofis tarzı birçok yerde cam balkon perdesi kullanılmakta ve kullanıcılar tarafından oldukça beğenilmektedir. Bu tarz ürünlerin kolay açılır kapanması, ışığa karşı kontrol sağlayan yapısı ile beraber favori listesinde olmaktadır.

Ankara cam balkon perdesi için hemen bizlerle iletişime geçerek  plicell perdeler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Plicell cam balkon perdesi özellikleri nelerdir?

Yaşam alanlarına muazzam bir görüntü katan plisell perde modellerini Ankara firmamızdan hemen satın alabilirsiniz. Satın alımdan önce arayarak bu cam balkon perdesi hakkında detaylı bilgiyi de verebilmekteyiz. En sevilen yönleri ise tüm cam balkon sistemlerine entegre edilmesidir.

Garanti Süresi:2 yıl
Kalınlık:0.15 mm
Ağırlık:82 gr/m2
Her balkona uyar mıTüm cam balkon sistemlerine uygundur

Plicell cam balkon perdesi montajı kolay mı ?

Plicell perdelerin montajı oldukça kolaydır. Ustalık olmaksızın da takılması basit olan bu ürünleri sökmesi de sıradan bir kullanıcı tarafından yapılabilir. Kolay temizlenir, ergonomik ve portatif bir ürün olması sebebiyle bu ürün her geçen gün daha da fazla tercih edilmektedir.

Plicell Perde Fiyatları

Her sineklik ve perde montajında ki gibi bu ürünü satın almadan önce alanın ölçüsü alınır. Ankara plicell perde fiyatları ölçüye ve kullanılacak perdeye göre şekillenir. Firmamıza alan ölçüsünü ilettiğiniz taktirde hemen fiyat ve bilgi ile dönüş yapmaktayız.