Menteşeleri ile kolaylıkla açılır ve kapanır olan bu sineklik çeşitlerimiz her evdeki kapı ve pencerelere kolaylıkla uygulanabilmektedir. Menteşeli pencere sinekliği istenilen renklerde üretilebilmektedir. Müşterinin isteği üzerine boyanabilmekte ve evinize özel estetik bir görüntü kazandırılmaktadır. İnce ve kalın kesim menteşeli pencere sineklikleri ile ölçüye özel imalat yapılmaktadır.

Ankara Menteşeli Pencere Sineklik

Menteşeli pencere sinekliğinde kullanılan kaliteli tüller ile uzun ömürlü bir kullanım sağlanmaktadır.  Bu sineklik çeşitlerimiz metal olan kapı ve pencerelerinize kusursuz bir şekilde uygulanabilmektedir. İstenildiği taktirde anında çıkartılır ve takılır haldedir. Ergonomik yapısı ile beraber kullanım kolaylığı da sağlamaktadır.

menteşeli sineklik fiyatları, ankara menteşeli sineklik

Kış aylarında sineklikler pek kullanılmadığı için kullanıcılar sökmek ister. Menteşeli sinekliğin kolaylığı da buradadır. Menteşesi sayesinde hemen ayrılmaya hazır bir yapısı bulunmaktadır. Ankara menteşeli pencere sinekliği firmamız tüm bu kolaylıkları müşterilerine en iyi şekilde sunmaktadır.

Normal kesim ve ince kesim olarak belirli profil genişlikleri mevcuttur. Evinize kadar kısa sürede gelen menteşeli sineklik modelini anında pencereye takabilir ve istediğiniz zaman 30 saniyede sökebilirsiniz. Menteşeli pencerelerde üzerinde ki menteşeler birinci sınıf kaliteli malzemeden oluşmaktadır.

Uzun süre dayanıklı yapısı ile uzun yıllar hizmet ederek evinizi sineklerden korur. Yaz aylarının vazgeçilmez ürünleri arasında yer alan menteşeli pencere sinekliği her zaman ergonomik ürünler arasında yer almaktadır. Firmamız ile hemen iletişime geçerek anında fiyat alabilir ve adresinize sipariş edilmesini sağlayabilirsiniz. Firmamız pencere sinekliklerini birçok ile kargo da yapmaktadır. Bize gereken tek bilgi pencere ölçüleridir ve bunu müşterilerimizin alması gerekmektedir.

Menteşeli Sineklik Fiyatları 2024

Menteşeli sineklikler en uygun fiyatlara sahip ürünlerdir. üretimi ve montajı da oldukça kolaydır. Buradan net bir şekilde fiyat vermemiz için menteşeli sineklik yapılacak alanın ölçü bilgilerini bilmemiz gerekmektedir. Fakat ortalama standart bir pencere için fiyat vermek gerekirse 800 TL’den başladığını söyleyebiliriz. Günümüzde her 10 evden 5 inde menteşeli sineklik sistemleri yer almaktadır.

Bu ürünler hem dayanıklı, hem amacına uygun hem de ekonomik fiyatlara sahiptir. Montajı da oldukça kolaydır. Firmamızı arayarak bu ürünler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Diğer sineklik çeşitlerimiz ise:

Kedi sinekliği

Cam Balkon sinekliği