Kedi sinekliği yapımında büyük emek harcayan Ankara kedi sinekliği firmamız, bu sektörde 20 yıllık tecrübesi ile kullanıcıları sineklikler ile buluşturmaya devam etmektedir. Kedi sineklikleri her zaman avantajlı ve ekonomik ürünler arasında yer almaktadır. Kedi sineklikleri her zaman kullanışlı olan ve kedilerinizin evden dışarı çıkmasını engelleyen ürünlerdir.

Kedi sinekliği ankara

Kedilerinizin evden kaçmaması için sineklik modelleri kullanılmaktadır. Bu sineklik modelleri genellikle fiberden yapılma ve plastik ürünler yapılan ürünlerdir. Hava akışını bozmayan bu ürünler ile kediniz dışarıya çıkamaz. Dış ortamı görebilen ve hava giriş çıkışını en iyi şekilde sağlayan kedi sineklik modelleri ile evcil hayvanlarınız dışarıya çıkamamaktadır. Her kedi besleyen müşterilerimizin vazgeçilmez ürünleri arasında olan kedi sineklik çeşitlerimiz oldukça fazladır. Ankara kedi sinekliği servisimiz, yırtılmaz kedi telleri ile kedilerinizi tamamen güven altında tutarak müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

Ankara kedi sinekliği fiyatları

Kedi sineklikleri genellikle alanın ölçüsüne göre belirlenmektedir. Müşterilerimiz genellikle telefonda ölçü vermektedirler ve sonrasında fiyat almaktadır. Sizde evde beslediğiniz kedinin dışarıya çıkmasını istemiyorsanız kedi sineklikleri ile bu işi kökten çözebilirsiniz. Sineklik firmamız her zaman en doğru fiyat planlaması ile hareket eden ve ayrıca memnuniyet sunmakta olan bir firmadır. Cam balkon kedi sinekliği fiyatlarını ölçüler eşliğinde vermekteyiz. Fiyatlar hakkında bizleri arayarak en net sonuca ulaşabilirsiniz.

Pencere Kedi sinekliğiSorunuz
Cam balkon kedi sinekliğiSorunuz
Ankara kedi sinekliği fiyatları 2024

Sağlam Kedi Sineklikleri

Firmamız tarafından üretimi yapılan tüm kedi sinekliklerinde yırtılmayan teller kullanılır. Alüminyum veya metal kedi telleri sayesinde evcil hayvanlarınızın dışarıya çıkması bu teller sayesinde engellenmektedir. Cam balkon kedi sineklikleri ile her daim evcil hayvanlarınız güvende kalmaktadır. Kedi teli pencerelerde oldukça iyi koruma sunan ürünlerdir. Bu ürünler sayesinde kediler kaçamaz ve güvenlik sağlanır.

Birkaç çeşit kedi sineklik modeli mevcuttur. Bunlar;

  • Akordiyon kedi sinekliği
  • Sürgülü kedi sinekliği
  • Metal kedi sinekliği
  • Alüminyum kedi sinekliği
  • Çelik kedi sinekliği
  • İçe açılır kedi sinekliği
  • Sürme kedi sinekliği

gibi birkaç çeşide sahiptir. En sağlamları arasında çelik kedi telleri vardır. Bu teller yırtılmayan özelliğe sahiptir. Kedi sinekliği fiyat listesi için bizleri aramanız yeterdir.

Yırtılmaz Kedi Sinekliği

Evine kedi sinekliği montajı yaptıracak olan kullanıcılar elbette yırtılmaz kedi sinekliklerini tercih eder. Kediler sürekli sinekliğe çıkmaya çalışacağı için bu tellerin oldukça dayanıklı ve yırtılmaz yapıda olması gerekir. Aksi taktirde tel yırtılacak ve kedi dışarı kaçabilecektir. Bu yüzden kedi sinekliklerinde her zaman yırtılmaz sineklik teli kullanmaktayız.

Resimde gördüğünüz sineklik teli kesinlikle yırtılmaz bir yapıya sahiptir.

Evcil hayvan besleyen kişilerin kesinlikle kedi sineklik modellerini kullanması gereklidir. Her pencereye takılabilir. Ayrıca evinizin dekoratif yapısına göre de kedi sineklikleri şekillendirilebilmektedir.

Kediler için sağlam sineklik kullanmak ve garantili bir ürün yaptırmak için bizleri arayabilirsiniz.

Kedi Sinekliği Ölçüsü nasıl alınır ?

Kedi sinekliği ölçüsü alınırken dikkat edilmesi gereken yerler vardır. Bunlardan birisi de en ve boy oranlarını içten içe ölçmenizdir. Bu çıkan sonuçları sineklik firmasına ileterek hazırlanmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca firmamızın ölçü alması içinde konum bilgilerini bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kedi Sinekliği Nedir? Neden Kullanılır ?

Kedi sinekliği bir evdeki pencerede ve balkonlarda kullanılır. Kedi sinekliğinin amacı ise hem sineklerin içeri girmesini engellemek hem de kedinin dışarıya çıkmasına engel olmaktır.

Kedi Sinekliği Fiyat Fiyatları Ne Kadar ?

Kedi sinekliği yapılacak alanın ölçüsü, sineklik rengi ve kullanılacak teli telleri fiyatları belirleyen unsurlardır. Ölçü bilgileri ve renk bilgilerini sineklik firmasına ileterek net fiyat bilgisine sahip olabilirsiniz.

Yırtılmaz Kedi Sinekliği Uzun Ömürlü mü ?

Yırtılmaz kedi sineklikleri oldukça uzun ömürlüdür. Firmamız tarafından yapılan tüm kedi sineklikleri garantimiz altındadır. Kaliteli, dayanıklı ve uzun ömürlü kedi sinekliği için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.