Kedi sinekliği yapımında büyük emek harcayan Ankara kedi sinekliği firmamız, bu sektörde 20 yıllık tecrübesi ile kullanıcıları sineklikler ile buluşturmaya devam etmektedir. Kedi sineklikleri her zaman avantajlı ve ekonomik ürünler arasında yer almaktadır. Kedi sineklikleri her zaman kullanışlı olan ve kedilerinizin evden dışarı çıkmasını engelleyen ürünlerdir.

Kedi sinekliği ankara

Kedilerinizin evden kaçmaması için sineklik modelleri kullanılmaktadır. Bu sineklik modelleri genellikle fiberden yapılma ve plastik ürünler yapılan ürünlerdir. Hava akışını bozmayan bu ürünler ile kediniz dışarıya çıkamaz . Dış ortamı görebilen ve hava giriş çıkışını en iyi şekilde sağlayan kedi sineklik modelleri ile evcil hayvanlarınız dışarıya çıkamamaktadır. Her kedi besleyen müşterilerimizin vazgeçilmez ürünleri arasında olan kedi sineklik çeşitlerimiz oldukça fazladır.

Ankara kedi sinekliği fiyatları

Kedi sineklikleri genellikle alanın ölçüsüne göre belirlenmektedir. Müşterilerimiz genellikle telefonda ölçü vermektedirler ve sonrasında fiyat almaktadır. Sizde evde beslediğiniz kedinin dışarıya çıkmasını istemiyorsanız kedi sineklikleri ile bu işi kökten çözebilirsiniz. Sineklik firmamız her zaman en doğru fiyat planlaması ile hareket eden ve ayrıca memnuniyet sunmakta olan bir firmadır. Cam balkon kedi sineklik fiyatlarını ölçüler eşliğinde vermekteyiz. Fiyatlar hakkında bizleri arayarak en net sonuca ulaşabilirsiniz.

Sağlam Kedi Sineklikleri

Firmamız tarafından üretimi yapılan tüm kedi sinekliklerinde yırtılmayan teller kullanılır. Alüminyum veya metal kedi telleri sayesinde evcil hayvanlarınızın dışarıya çıkması bu teller sayesinde engellenmektedir. Cam balkon kedi sineklikleri ile her daim evcil hayvanlarınız güvende kalmaktadır. Kedi teli pencerelerde oldukça iyi koruma sunan ürünlerdir. Bu ürünler sayesinde kediler kaçamaz ve güvenlik sağlanır.

Birkaç çeşit kedi sineklik modeli mevcuttur. Bunlar;

  • Akordiyon kedi sinekliği
  • Sürgülü kedi sinekliği
  • Metal kedi sinekliği
  • Alüminyum kedi sinekliği
  • Çelik kedi sinekliği

gibi birkaç çeşide sahiptir. En sağlamları arasında çelik kedi telleri vardır. Bu teller yırtılmayan özelliğe sahiptir. Kedi sinekliği fiyat listesi için bizleri aramanız yeterdir.