Ankara Yaşamkent Sineklik

Ankara Yaşamkent sineklik firması arıyorsanız şuan doğru yerdesiniz. Yaşamkent sineklik kullanmak isteyen kullanıcılarımıza her zaman kampanyalı fiyatlarımız ile devam etmekteyiz. Sineklik firmamızda birçok ürünlerin üretimi yapılmaktadır. Sinekliklerimiz en kaliteli şekilde üretilmekte ve uzun yıllar rahatlıkla kullanılmaktadır.

yaşamkent sineklik
Yaşamkent sineklik firmasında %20 ye varan indirimler bulunmaktadır.

Yaşamkent Sineklik Montajı Kaç Dakika Sürer ?

Yaşamkent mahallesinde yapmış olduğumuz sineklik montajları genellikle 45 dakika içerisinde tamamlanmaktadır. Bu süre pencere sayısına göre değişmektedir.

Yaşamkent Cam Balkon Sineklik Fiyatları Ne Kadar?

Yaşamkentte yüzlerce eve sineklik montajı yapmış bir firma olarak her zaman uygun fiyatlar sunmaktayız. Her sineklik çeşidinin farklı fiyatları olacağından bizleri arayarak net bilgiye sahip olabilirsiniz.

Yaşamkent kullanıcılarımız için eve teslim sineklik hizmetimiz mevcuttur. Sineklikler tarafımızca montajlanmaktadır. Ekiplerimize ölçü vermeniz dahilinde en kısa sürede sineklik teslimatı yapılmaktadır.

Ankara Pimapen Tamiri Servisi

Pimapen kapı ve pencerelerde oluşan birçok arızanın çözümünü firmamız profesyonel bir şekilde tamir etmektedir. Ankara’nın tüm mahallelerinde pimapen tamiri hizmeti vermekte olan servisimiz, yılların verdiği tecrübe ile tüm tamir işlerinde memnuniyet sunan bir iş yeridir.

Pimapen Pencere Kapanmıyorsa Ne Yapılmalı ?

Pimapen pencere kapanmıyorsa kendi el beceriniz yok ise hemen servisimizi arayabilirsiniz. Servisimiz gün içerisinde bizlere belirttiğiniz konuma gelmede ve kapanmayan pimapen pencereyi en kısa süre de tamir etmektedir.

Pimapen Pencere Tamiri Nasıl Yapılır ?

Pimapen pencere tamiri genellikle uzmanlar tarafından yapılır. Eğer bu iş hakkında en ufak bir bilginiz yok ise hiç kurcalamamanızı tavsiye etmekteyiz. Ufacık bir tamir işi bilinçsiz kişiler tarafından kurcalandığında masraf daha da artabilmektedir. Bu yüzden işi uzmanına bırakmanızı tavsiye etmekteyiz.

Pimapen kapı ve pencere arıza belirtileri nelerdir ?

Ankara pimapen tamiri servisi
Ankara pimapen tamiri servisi
  • Pimapen kapı pencere kolunda kırılma varsa
  • Menteşeler ayarsızsa
  • Kapı ve pencere açılmıyorsa
  • pimapen kapanmıyorsa
  • pencere kolunda boşa dönme varsa

pimapen sistemlerinizin tamire ihtiyacı var demektir. Ankara pimapen tamiri servisi bu konuda en hızlı ve en titiz hizmeti vermektedir.

Pimapen Kapı Dili Tamiri

Ankara pimapen kapı dili tamiri işleri firmamız tarafından profesyonel şekilde yapılır. Kapı dilinde oluşan arıza sonucunda kilitler boşa dönebilir ve kilitleme kapanma gibi işlemleri yapılamaz hale gelir.

PVC Pencere Hava Sızdırıyorsa Ne Yapılır ?

Pvc Pimapen pencereleri hava sızdırıyorsa genellikle contalar ve fitiller kontrol edilir. Pencere fitil değişimi ustalarımız sayesinde hava sızdıran pimapen sistemlerinin tamiri en garantili şekilde yapılmaktadır.

Pimapen Kapı Boşluğu Nasıl Kapatılır

Pimapen kapı pencere boşluğu oldukça can sıkıcı bir durumdur. Uzman pimapen tamiri servisimiz sayesinde menteşe ayarlamaları yapılır ve kapı boşlukları titiz bir şekilde kapatılır. Pimapen tamiri konusunda uzman bir servis ile çalışmak isterseniz hemen bizleri arayabilirsiniz.

Pimapen tamiri hizmeti verdiğimiz yerler:

Ankara Pimapen Tamiri Fiyatları 2022

  • Pimapen kapı tamiri: 200₺
  • Cam tamir fiyatı: 250-500₺
  • Sürgülü kapı fiyatı: 250-400₺
  • Sürgülü pencere tamir fiyatı: 250-450₺
  • Sinekli tamir fiyatı: 200-300₺
Pimapen tamir fiyatları
Pimapen kapı tamiri250 TL
Pimapen fitil değişimi fiyatı300 – 490 TL
Cam tamir fiyatı300- 600 TL
Sürgülü kapı fiyatı300-600 TL
Sürgülü pencere tamir fiyatı300-450 TL
Pimapen kilit tamiri200-320 TL
Pimapen tamir fiyatları 2022

Ankara pimapen tamiri firması, Ankara genelinde hizmet veren bir iş yeridir. 30 yıla yakın bu işlerde uzmanlaştık ve tüm müşterilerimizin pimapen tamiri, pimapen kilit tamiri, sürgülü pencere ve kapı tamiri gibi işlerini itina ile yaptık. Uzman bir pimapen servisi için hemen bizler ile iletişim kurabilirsiniz.

Phone icon
535 668 67 81
WhatsApp icon
Whatsapp