Akordiyon Sineklik Fiyatları 2023

Akordiyon sineklikler , evinize böcek ve sinek türlerinin girmesini engelleyen harika aksesuarlardan birisidir. Yaz aylarında yaşam alanınız olan evlere bu sayede böcek ve sinekler giremeyecektir. Buda evdeki konfor seviyesini üst seviyeye ulaştıracaktır. Akordiyon sineklikler kapı ve pencerelere uygun olarak hazırlanır. Gri, siyah veya beyaz renklerde üretilen akordiyon sineklikler isteğe özel de şekillendirilmektedir.

Kayar veya sürgülü bir yapıda olan sineklikler sayesinde eviniz de beslediğiniz evcil hayvan da güvende kalır. Dışarı çıkması engellenir ve aynı zamanda dışarıdan içeriye herhangi bir hayvan vb böcek girişi de tamamen engellenmiş olur.

Akordiyon Sineklik Modelleri

Akordiyon sinekliklerde birkaç çeşit bulunur. Bunlardan en çok tercih edilenleri ise sürgülü akordiyon sinekliklerdir. Ayrıca pileli sineklikte pencere ve kapı türlerine göre uyarlanan akordiyon sınıfı sineklik çeşitlerine girmektedir. Akordiyon sineklikler paslanmaz çelikten üretildikleri için oldukça dayanıklı ürünlerdir. Kullanıcı yıllarca sorunsuz olarak bu sinekliği evinde rahatça kullanabilmektedir. Akordiyon sineklik teli oldukça dayanıklıdır. Akordiyon sineklik teli fiyatları için ve teknik bilgi almak için bizleri her zaman arayabilirsiniz.

Pileli akordiyon sineklik modelleri oldukça sağlam üretilmektedir. Yırtılmaz kalitede ürünlerden hazırlanmaktadır. Bu sayede çok sağlam oluyor ve gelen darbelerde herhangi bir sorun teşkil etmiyor. Akordiyon kapı sineklik modelleri ise istenilen ölçülere göre üretilmektedir.

Yukarı veya yana kaldırarak açılmakta olan akordiyon sineklikler kullanımı en kolay ürünler arasında yer alır. Oldukça portatif bir üründür ve montajı da çok kolaydır. Montaj konusunda ise firmamız her zaman destek vermektedir.

Akordiyon Sineklik Fiyatları 2023

Akordiyon sineklik fiyatları boyutuna, ölçüsüne, kullanılacak malzemesine ve renk seçeneklerine göre değişir. Bu durum müşteri ile detaylıca konuşulur ve nasıl bir akordiyon sinekliği yapılacağına karar verilir. Akordiyon sineklikler eviniz de bulunan tüm kapı ve pencerelere rahatlıkla kurulabilir.

Akordiyon sineklikleri hangi renklerde üretilir ?

Siyah, beyaz, gri, antrasit ve kahverengi gibi renklerde üretilmektedir. Evin dekorasyonuna göre uygun renk belirlenmekte ve montajı sağlanmaktadır. Ankara’da Akordiyon sineklik satın almak istiyorsanız hemen bizleri arayabilirsiniz.