Mıknatıslı Kapı Sinekliği

Mıknatıslı kapı sineklikleri, oldukça popüler sineklik çeşitleri arasında yer alır. Yaz aylarında evinizi böceklerden ve sineklerden korumak için oldukça kullanışlı ürünlerdir. Bu sayede sinek ilaçları kullanmazsınız ve evinizi kimyasal birçok ilaçtan uzak tutarak kolaylıkla sineklere son diyebilirsiniz. Mıknatıslı sineklikler rüzgarda güçlü mıknatısları sayesinde güçlü bir şekilde tutunma sağlar. Kısacası rüzgarın açamayacağı bir sineklik modeli arıyorsanız mıknatıslı sineklikler gerçek anlamda çok ergonomik ürünlerdir. Kullanıcının en ufak temasında kolaylıkla açılan bu sinekliklerin montajı oldukça kolaydır. Balkon kapıları ve diğer tüm kapılarda kolaylıkla kurulabilmektedir.

Mıknatıslı Kapı Sinekliği Modelleri ve Özellikleri

Birbirinden farklı ölçüler ile mıknatıslı kapı sinekliklerini her evde görebilmek mümkündür. Ayrıca birçok renk seçenekleri mevcuttur. İsteğe özel fiyat farkını da hesaplayarak farklı renklere boyanabilmektedir. Boyu ayarlanabilir kapı sineklikleri sayesinde evleriniz artık sineklerden tamamen uzak kalmaktadır.

Kaliteli mıknatıslı Kapı Sinekliği

Kaliteli kapı sinekliği satın almak istiyorsanız hemen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Güçlü mıknatısları sayesinde uzun yıllar kullanılabilen bu sineklikleri en ufak bir temasla açabilirsiniz. Ayrıca rüzgara karşı etkin bir şekilde koruma sağlayan sineklikler yılın en çok tercih edilen sineklikleridir.

Mıknatıslı Kapı Sinekliği Fiyatları

Mıknatıslı sineklik fiyatları rengine ve ölçüsüne göre değişebilmektedir. Mıknatıslı kapı sinekliği beyaz almak istiyorum diye bizler ile iletişime geçerek ve aynı zamanda kapı pencere ölçülerini ileterek net bir fiyat alabilirsiniz.

Ankara mıknatıslı kapı sinekliği satın almadan önce bizleri arayarak aklınızda ki tüm sorulara cevap bulabilirsiniz.

Kuyubaşı Sineklik

Dayanıklı ve verimli bir cam balkon sinekliği arıyorsanız, ürünlerimizden başkasını aramayın.

Sineklik ürünlerimiz oldukça dayanıklı ve kullanışlı ürünlerdir. Dayanıklılığını artıran alüminyum çerçeveler ile üretilmiştir. Alüminyum çerçeveler son derece hafif ve kullanımı kolay ürünlerdir.

Dış mekan yaşam alanları için çok güzel cam balkon perde modelleri sunmaktayız. Perdeler siyah ve beyaz renklerde üretilmektedir. Tüm sineklik modellerimiz istenilen renklerde üretilmekte ve montajı sağlanmaktadır.

Kuyubaşı sineklik modelleri ve fiyatları için firmamızı arayabilirsiniz. Kuyu caşı cam balkon sineklikleri en uygun fiyatlara yapılmaktadır.

Kuyubaşı Sineklik Fiyatları

Tercih edilecek sineklik modeline göre fiyatlar değişecektir. Lütfen istediğiniz sineklik modeli ve ölçüsüyle beraber bizleri arayarak fiyat alınız.

Katlanır Cam Balkon Sineklik Fiyatları

Katlanır cam balkon sineklikleri, genellikle müşterilerimizin çok tercih ettiği bir sineklik çeşididir. Uygun fiyatlı olan katlanır sineklikler, cam balkonlara harika bir dekoratif hava sunmaktadır. Rüzgar geçirmeyen, su geçirmeyen harika özellikleri ile her cam balkonda güzel duran bir sinekliktir.

2022 Katlanır Cam Balkon Sineklik Fiyatları

Katlanır cam balkon sineklikleri, otellerde, restoranlarda, binalarda vb birçok yerleşim yerinde kullanılır. Özellikleri ise şunlardır:

 1. Çerçeve, iyi mukavemet ve hafifliğe sahip alüminyum alaşımlı malzemelerden yapılmıştır;
 2. Yüzey, dayanıklı hale getirmek için elektroforez veya toz püskürtme işlemi ile işlenir;
 3. Camın kalınlığı 5-8 mm temperli camdır;
 4. Düşük gürültü ve yüksek güvenlik;
 5. Su geçirmez ve toz geçirmez performans iyidir;
 6. Yağmur suyu girişini etkili bir şekilde önleyen iyi sızdırmazlık performansı;
 7. Kurulumu ve kullanımı kolaydır;
 8. Yüksek kaliteli donanım aksesuarları dayanıklı ve güvenilirdir;
 9. Güzel görünüm ve geniş uygulama yelpazesi.

Katlanır Cam Balkon Sineklik Fiyatları Ne Kadar?

Katlanır cam balkon sineklik fiyatları, alanın ölçüsüne, sinekliğin tasarımına ve rengine göre değişecektir. Uzman bir sineklik firması olarak istediğiniz alanlara katlanır cam balkon sineklik sistemlerini uygulamaktayız. Detaylı teknik bilgi ve fiyatlar için hemen bizi arayabilirsiniz.

Sürgülü Sineklik Fiyatları

Sürgülü sineklik modellerinin kullanımı oldukça kolaydır ve minimum bakım gerektirir.

Sürgü sineklikler, kapı ve pencereler için tasarlanmış harika ürünlerdir. Bu ürünlerde, kullanıcının sinekliği kaydırarak açması için bir mekanizme hazırlanmıştır. Bu sayede kolaylıkla açılır kapanabilmektedir. Sürgülü sineklik malzemeleri tarafımızdan üretilmekte ve oldukça dayanıklı bir yapıya gelmektedir.

Sürgülü Kapı Sinekliği

Sürgülü Sineklik modelleri

Sürgülü sineklik modelleri, birçok renk ve tasarımlarda üretilmektedir. Bu sayede odanızın yapısına ve dekorasyonuna uygun olan bir modeli kolaylıkla seçebilirsiniz. Ahşap, Alüminyum pencere ve diğer birçok kapı türlerine kolaylıkla monte edilebilmektedir. Evinizin, ofisinizin veya iş yerinizin kapı ve pencerelerine sürgülü sineklik yaptırmak istiyorsanız hemen bizleri arayın. Uzman kadromuz gün içerisinde montaj hizmetini verecektir.

Sürgülü Sineklik Modelleri iki tipten oluşur. Dikey ve yatay sürgülü sineklikler olmak üzere çeşitlere ayrılır. Pencere ve balkonlarda tercih edilen sürgülü sineklikler sayesinde alanın oldukça dekoratif bir yapıya bürünmesi ve kullanıcıya konfor sağlaması da en beğenilen özelliklerinden birisidir. Tüm sürgülü sineklik modelleri ise alttaki gibidir.

 • sürgülü cam sineklik
 • balkon sürgülü sineklik 
 • sürgülü kedi sinekliği
 • plise sürgülü kapı sinekliği
 • sürgülü kapı sineklik fiyatları

Sürgülü Sineklik Fiyatları 2022

Sürgülü sineklik fiyatları ölçüsüne, rengine ve dekoratif şekline göre değişmektedir. Hemen firmamızı arayarak sürgülü sineklik fiyatı için ölçü almamızı isteyebilir veya siz aldıysanız bizlere ileterek detayları öğrenebilirsiniz. Sürgülü sineklik tasarımları ile evlerinizi kolaylıkla dekorasyon alanında geliştirebilir ve bu sayede hem güzel bir görüntü hem de sineklerden uzak bir yaşam sürebilirsiniz.

Açılır ve kapanır mekanizmaya sahip olan sürgülü sineklik modelleri, iklim şartlarına karşı oldukça dayanıklıdır. Ayrıca firmamızda bu ürünlerin hepsine garanti vermektedir. Sürgülü sineklik telleri için de bizleri arayarak fiyat öğrenebilirsiniz.

Akordiyon Sineklik Fiyatları 2023

Akordiyon sineklikler , evinize böcek ve sinek türlerinin girmesini engelleyen harika aksesuarlardan birisidir. Yaz aylarında yaşam alanınız olan evlere bu sayede böcek ve sinekler giremeyecektir. Buda evdeki konfor seviyesini üst seviyeye ulaştıracaktır. Akordiyon sineklikler kapı ve pencerelere uygun olarak hazırlanır. Gri, siyah veya beyaz renklerde üretilen akordiyon sineklikler isteğe özel de şekillendirilmektedir.

Kayar veya sürgülü bir yapıda olan sineklikler sayesinde eviniz de beslediğiniz evcil hayvan da güvende kalır. Dışarı çıkması engellenir ve aynı zamanda dışarıdan içeriye herhangi bir hayvan vb böcek girişi de tamamen engellenmiş olur.

Akordiyon Sineklik Modelleri

Akordiyon sinekliklerde birkaç çeşit bulunur. Bunlardan en çok tercih edilenleri ise sürgülü akordiyon sinekliklerdir. Ayrıca pileli sineklikte pencere ve kapı türlerine göre uyarlanan akordiyon sınıfı sineklik çeşitlerine girmektedir. Akordiyon sineklikler paslanmaz çelikten üretildikleri için oldukça dayanıklı ürünlerdir. Kullanıcı yıllarca sorunsuz olarak bu sinekliği evinde rahatça kullanabilmektedir. Akordiyon sineklik teli oldukça dayanıklıdır. Akordiyon sineklik teli fiyatları için ve teknik bilgi almak için bizleri her zaman arayabilirsiniz.

Pileli akordiyon sineklik modelleri oldukça sağlam üretilmektedir. Yırtılmaz kalitede ürünlerden hazırlanmaktadır. Bu sayede çok sağlam oluyor ve gelen darbelerde herhangi bir sorun teşkil etmiyor. Akordiyon kapı sineklik modelleri ise istenilen ölçülere göre üretilmektedir.

Yukarı veya yana kaldırarak açılmakta olan akordiyon sineklikler kullanımı en kolay ürünler arasında yer alır. Oldukça portatif bir üründür ve montajı da çok kolaydır. Montaj konusunda ise firmamız her zaman destek vermektedir.

Akordiyon Sineklik Fiyatları 2023

Akordiyon sineklik fiyatları boyutuna, ölçüsüne, kullanılacak malzemesine ve renk seçeneklerine göre değişir. Bu durum müşteri ile detaylıca konuşulur ve nasıl bir akordiyon sinekliği yapılacağına karar verilir. Akordiyon sineklikler eviniz de bulunan tüm kapı ve pencerelere rahatlıkla kurulabilir.

Akordiyon sineklikleri hangi renklerde üretilir ?

Siyah, beyaz, gri, antrasit ve kahverengi gibi renklerde üretilmektedir. Evin dekorasyonuna göre uygun renk belirlenmekte ve montajı sağlanmaktadır. Ankara’da Akordiyon sineklik satın almak istiyorsanız hemen bizleri arayabilirsiniz.

Phone icon
0554 880 27 77
WhatsApp icon
Whatsapp