Ankara Plise Cam Balkon Perdesi ve Fiyatları

Günümüzde plise perdeler genellikle cam balkonlara ve pencerelere yapılmakta olan oldukça kullanışlı ve yarayışlı bir uygulamadır. Birden fazla görsel tasarımları ile hoş bir görüntü sunan plise perdeleri ile balkonlarınız, pencereleriniz çok daha kullanışlı olabilmektedir. Evlerinize uygulanan plise perdeler sayesinde güneş ışınları filtrelenmektedir. Ayrıca katlanır yapısı ile kullanıcısına da oldukça kolaylık sunmaktadır.

Garanti Süresi:2 yıl
Kalınlık:0.15 mm
Ağırlık:82 gr/m2
Hangi balkonlara uygunHepsine

Plise perdeler aynı zamanda cam balkon perdesi diye de geçmektedir. Evlerinize cam balkon perdesi yaptırmak isteyen kullanıcılarımız SC Sineklik ile iletişime geçerek alana ve ortama uygun birbirinden kaliteli plise perde yaptırabilir. İstenilen renklerde ve ölçülerde plise perdeler ile cam balkonlara ve pencerelere sıcak bir görüntü kazandırılmaktadır.

Cam Balkon Plise Perde Fiyatları Ne Kadar?

Plise Perde Ankara

Plise perde fiyatları Ankara ilinde istenilen ölçülere, alana ve istenilen dekoratif tipe göre değişebilmektedir. SC Sineklik ile iletişime geçerek ölçü bilgilerini verdiğiniz taktirde tarafınıza net bir fiyat sunulmaktadır. Ölçü alım konusunda bizler de adresinize gelerek çok kısa sürede ölçü alımı yapıyor ve ardından plise perde üretimine geçerek kısa sürede tamamlayıp montaj hizmetini de beraberinde yapıyoruz.

Plicell Perde Montajı Kaç Dakika Sürer?

Plise Perde

Ekiplerimiz Plicell perde modelini hazırladıktan sonra adresinize kadar getirmekte ve montaj hizmetine başlamaktadır. Ortalama olarak 20-30 dakika içerisinde plicell perde istenilen cam balkona ve pencereye uygulanmaktadır. İşlemler çok kısa sürmektedir.

Plise perde güneşi engeller mi?

Plise perdeler ortamı güneşten korumaktadır. Ayrıca güneş UV ışınlarına karşı koruma sağlamakla beraber üründe herhangi bir solma gibi problemler de olmamaktadır. Balkona veya pencereye gelen güneş Plise perdeler sayesinde engellenmektedir. Güneşe dayanıklı malzeme yapısı ile beraber güneşten koruyan Plise sineklik perdesi yaptırmak için hemen uzman sineklik firmamızı arayabilirsiniz.

Plise perde içeriyi gösterir mi?

Müşterilerimizin en sık sorduğu sorulardan birisi de plise perde içeriyi gösterir mi sorusudur. Plise perde uygulanan cam balkon veya pencereler kesinlikle içeriyi göstermezler.

Plise perde kalitesi nasıl anlaşılır?

Plise perde kalitesi tamamen kullanılacak olan kumaş ile ilgilidir. Katlanan tüllerin kalitesi ile güneş gibi ışınlara karşı dayanıklılık ile ölçülmektedir. Güneşe karşı dayanıklı olan, solma ve sarartı yapmayan bir plise perde oldukça kaliteli olmaktadır. Firmamız ise bu tür işlerde en kaliteli perdeleri ve tülleri kullanarak montaj hizmeti vermektedir.

plise cam balkon perdesi için firmamız ile hemen iletişime geçerek en uygun fiyat seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Ankara Çankaya Sineklik olarak Ankara ilinde çok kısa sürede üretim ve montaj hizmetini sağlıyoruz.