Hasköy Sineklik

Hasköy kullanıcılarımız için sineklik fiyatlarında her zaman ki gibi kampanyaya devam etmekteyiz. Hasköy sineklik olarak 10 yıldır bu sektörde ilerlemekteyiz ve ev dekorasyonuna uygun sineklik modellerimiz ile sineklere artık dur diyoruz.

Hasköy sineklik firmamızı arayarak net sineklik ölçüleri ile beraber fiyat almanız mümkündür. Ustalarımız montaj hizmeti vermektedir. Montaj teslim ve dükkan teslim seçenekleri ile kararı siz müşterilerimize bırakıyoruz.

Tüm sineklik modellerinin imalatını ve montaj hizmetini sunan servisimiz, en geç 2 gün içerisinde sineklikleri hazırlayıp montajını yapmaktadır. Alanında hızlı ve temiz çalışan bir firma istiyorsanız bizleri hemen arayabilirsiniz.

Hasköy Sineklik Fiyatları Ne kadar ?

Hasköy sürgülü sineklik, Hasköy akordiyon sineklik, Hasköy cam balkon sineklik çeşitlerine göre fiyatlar değişmektedir. İstediğiniz sineklik çeşidi ile beraber ölçü ilettiğiniz taktirde fiyat tarafınıza iletilmektedir.

Hasköy sineklik firmamızda ki tüm ürünler en uygun fiyatlar ile satılmaktadır. Montaj hizmeti için ise ekonomik bir fiyat iletmekteyiz. Bugüne kadar montajını yaptığımız tüm hizmetlerde müşteri memnuniyeti elde etmiş bir firmayız. Bizler ile iletişime geçerek hemen fiyatları öğrenmeniz mümkündür.

Hasköy Sineklik Montajı Kaç Dakika Sürer?

Ekiplerimizin konuma gelmesi aynı gün gerçekleşmektedir. Sineklik montaj süresi ise ortalama olarak pencere başına 5 dakikadır. Oldukça hızlı çalışan ekiplerimiz ile tüm camlara sineklik takılması maksimum 30 dakika kadar sürmektedir.