Kapı Sinekliği Fiyatları 2024 – Ankara

Kapı sineklikleri genellikle ev ve iş yerlerinde kullanılan sistemlerdir. Bu sayede sinek ve böceklerin girişi engellenebilmektedir. Kapı sineklikleri kapının üstüne montajlanır ve böylece dışarıdan sinek böcek ve arı gibi diğer böceklerin girmesi tamamen engellenir.

Ankara kapı sinekliği, Kapı Sinekliği Fiyatları 2023

Plastik veya metal malzemelerden yapılan kapı sinekliği modelleri oldukça dayanıklıdır. Sineklik isteyen kullanıcılar ilk olarak ne kadar süre dayandığını ve malzeme kalitesini merak ederler. Net bir şekilde belirtmek isteriz ki; kapı sinekliği modelleri oldukça dayanıklı ve malzeme kalitesi de birinci sınıftır. Bu sineklik modelleri yapıştırma veya vidalama teknikleri ile takılabilir. Vidayla takılanlar genelde daha uzun ömürlü olurlar.

Kapı Sinekliği Fiyatları 2023

Kapı sinekliği fiyatı malzemenin rengine, boyuna ve kullanılacak malzemenin kalitesine göre değişir. Plasitk kapı sineklikleri 200 liradan başlarken, metal kapı sineklikleri ise 300 liradan başlamaktadır. Net bir şekilde kapı sinekliği fiyatı almak için bizleri arayarak ölçü ve istediğiniz özellikleri söylemeniz yeterlidir. Uzman ekibimiz hemen telefonda fiyatı sizlere iletecektir.

  • 120×210 cm kapı sinekliği fiyatı = 250 TL

Kapı sinekliği fiyatları 2023 yılında bu şekilde olmaktadır. Merak ettiğiniz soruları bizleri arayarak veya bu konunun altında ki yorum alanını kullanarak ulaştırabilirsiniz.

Kapı Sinekliği Çeşitleri Nelerdir?

Normal kapı ve balkon kapısı için yapılan bu sinekliklerin birçok çeşidi mevcuttur.

  • Sürgülü kapı sinekliği
  • Mıknatıslı kapı sinekliği
  • Metal veya plastik kapı sinekliği

Sürgülü sistemler en çok tercih edilenler arasında yer alır. Eve de harika bir görüntü katan bu sürgülü sistemlerde birçok malzeme kullanıldığı için diğerlerine göre fiyat farkı biraz daha fazladır.

Günümüz de hemen hemen tüm ev ve iş yerlerinde kapı sineklikleri bulunmaktadır. Her geçen gün kullanımı artan, özellikle yaz aylarında çok tercih edilen bu sistemler uzun yıllar sorunsuzca kullanılmaktadır.

Kapı Sinekliği Ne Kadar Sürede Hazırlanır?

Siparişi verilen kapı sinekliği modelleri aynı gün hazırlanır. Eğer Ankara’da iseniz montaj ekibimiz aynı gün adresinize gelebilir ve sineklik modelinin montajını tamamlayabilir. Ankara içi aynı gün servis hizmetimiz mevcuttur. Ustamız 15 dakika kadar kısa bir sürede sinekliği takıp teslim edebilmektedir.

Diğer Sineklik Çeşitlerimiz:

Kedi Sinekliği

Menteşeli Sineklik