Mıknatıslı Kapı Sinekliği

Mıknatıslı kapı sineklikleri, oldukça popüler sineklik çeşitleri arasında yer alır. Yaz aylarında evinizi böceklerden ve sineklerden korumak için oldukça kullanışlı ürünlerdir. Bu sayede sinek ilaçları kullanmazsınız ve evinizi kimyasal birçok ilaçtan uzak tutarak kolaylıkla sineklere son diyebilirsiniz. Mıknatıslı sineklikler rüzgarda güçlü mıknatısları sayesinde güçlü bir şekilde tutunma sağlar. Kısacası rüzgarın açamayacağı bir sineklik modeli arıyorsanız mıknatıslı sineklikler gerçek anlamda çok ergonomik ürünlerdir. Kullanıcının en ufak temasında kolaylıkla açılan bu sinekliklerin montajı oldukça kolaydır. Balkon kapıları ve diğer tüm kapılarda kolaylıkla kurulabilmektedir.

Mıknatıslı Kapı Sinekliği Modelleri ve Özellikleri

Birbirinden farklı ölçüler ile mıknatıslı kapı sinekliklerini her evde görebilmek mümkündür. Ayrıca birçok renk seçenekleri mevcuttur. İsteğe özel fiyat farkını da hesaplayarak farklı renklere boyanabilmektedir. Boyu ayarlanabilir kapı sineklikleri sayesinde evleriniz artık sineklerden tamamen uzak kalmaktadır.

Kaliteli mıknatıslı Kapı Sinekliği

Kaliteli kapı sinekliği satın almak istiyorsanız hemen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Güçlü mıknatısları sayesinde uzun yıllar kullanılabilen bu sineklikleri en ufak bir temasla açabilirsiniz. Ayrıca rüzgara karşı etkin bir şekilde koruma sağlayan sineklikler yılın en çok tercih edilen sineklikleridir.

Mıknatıslı Kapı Sinekliği Fiyatları

Mıknatıslı sineklik fiyatları rengine ve ölçüsüne göre değişebilmektedir. Mıknatıslı kapı sinekliği beyaz almak istiyorum diye bizler ile iletişime geçerek ve aynı zamanda kapı pencere ölçülerini ileterek net bir fiyat alabilirsiniz.

Ankara mıknatıslı kapı sinekliği satın almadan önce bizleri arayarak aklınızda ki tüm sorulara cevap bulabilirsiniz.