Sürgülü Sineklik Fiyatları

Sürgülü sineklik modellerinin kullanımı oldukça kolaydır ve minimum bakım gerektirir.

Sürgü sineklikler, kapı ve pencereler için tasarlanmış harika ürünlerdir. Bu ürünlerde, kullanıcının sinekliği kaydırarak açması için bir mekanizme hazırlanmıştır. Bu sayede kolaylıkla açılır kapanabilmektedir. Sürgülü sineklik malzemeleri tarafımızdan üretilmekte ve oldukça dayanıklı bir yapıya gelmektedir.

Sürgülü Kapı Sinekliği

Sürgülü Sineklik modelleri

Sürgülü sineklik modelleri, birçok renk ve tasarımlarda üretilmektedir. Bu sayede odanızın yapısına ve dekorasyonuna uygun olan bir modeli kolaylıkla seçebilirsiniz. Ahşap, Alüminyum pencere ve diğer birçok kapı türlerine kolaylıkla monte edilebilmektedir. Evinizin, ofisinizin veya iş yerinizin kapı ve pencerelerine sürgülü sineklik yaptırmak istiyorsanız hemen bizleri arayın. Uzman kadromuz gün içerisinde montaj hizmetini verecektir.

Sürgülü Sineklik Modelleri iki tipten oluşur. Dikey ve yatay sürgülü sineklikler olmak üzere çeşitlere ayrılır. Pencere ve balkonlarda tercih edilen sürgülü sineklikler sayesinde alanın oldukça dekoratif bir yapıya bürünmesi ve kullanıcıya konfor sağlaması da en beğenilen özelliklerinden birisidir. Tüm sürgülü sineklik modelleri ise alttaki gibidir.

  • sürgülü cam sineklik
  • balkon sürgülü sineklik 
  • sürgülü kedi sinekliği
  • plise sürgülü kapı sinekliği
  • sürgülü kapı sineklik fiyatları

Sürgülü Sineklik Fiyatları 2022

Sürgülü sineklik fiyatları ölçüsüne, rengine ve dekoratif şekline göre değişmektedir. Hemen firmamızı arayarak sürgülü sineklik fiyatı için ölçü almamızı isteyebilir veya siz aldıysanız bizlere ileterek detayları öğrenebilirsiniz. Sürgülü sineklik tasarımları ile evlerinizi kolaylıkla dekorasyon alanında geliştirebilir ve bu sayede hem güzel bir görüntü hem de sineklerden uzak bir yaşam sürebilirsiniz.

Açılır ve kapanır mekanizmaya sahip olan sürgülü sineklik modelleri, iklim şartlarına karşı oldukça dayanıklıdır. Ayrıca firmamızda bu ürünlerin hepsine garanti vermektedir. Sürgülü sineklik telleri için de bizleri arayarak fiyat öğrenebilirsiniz.